Barys zdolal Spartak pred začiatkom play off KHL

Kazašský klub "Barys" porazil v priateľskom zápase pred štartom Gagarinovho pohára moskovský "Spartak", informuje korešpondent bbabo.net.

Pokračovanie 1. Ako "Barys" rozbil "Spartak". Gólové video Do 14. minúty stretnutia deklasoval hlavný klub súperov zo Západnej konferencie vysoko 4:1. Dvojku skóroval Egor Petukhov (5. a 8. minúta). Curtis Volk (10.) a Jakob Berglund (14.) mali každý iný cieľ.

V druhej tretine skórovali Kirill Savitsky (25.) a Alikhan Asetov (32.), ďalší gól Volka (50.) strelil v tretej tretine. Čo sa týka Rusov, góly strelili Emil Pettersson (12.) a Dmitrij Višnevskij (32.). Konečné skóre je 7:2.

Dodajme, že v priebehu základnej časti sa "Barys" stretol so "Spartakom" dvakrát a oba razy prehral (1:4 a 2:5).

Pripomeňme, že rival Kazachstancov bol už skôr rozhodnutý na štarte Gagarinovho pohára a play off sa začne začiatkom marca. Okrem konfrontácie so Spartakom odohrá hlavný klub ešte dva kontrolné zápasy v Moskve.