Šport Správy

Barys prehral s Metallurgom a bol krôčik od vypadnutia z Gagarinovho pohára

HC "Barys" utrpel domácu prehru od Magnitogorska "Metallurg" v zápase o Gagarinov pohár, informuje spravodajca bbabo.net.

Dnes 7. marca odohrali tímy v Nur-Sultane štvrtý zápas série v rámci 1. kola play off KHL. Hostia vyhrali 5:2.

Denis Zernov dostal Magnitogorsk do vedenia už v šiestej minúte a v 12. minúte skóroval. Na 16-tej znížil Linden Way.

Za stavu 1:2 išli mužstvá na prvú prestávku. No len čo sa vrátili na ľad, Zernov zaznamenal hetrik. A doslova priamo tam Grigorij Dronov prinútil hostí štvrtýkrát inkasovať.

V 36. minúte pokračoval Linus Videll v porážke svojho bývalého tímu. V 38. hral Jakob Berglund ešte o jeden gól Barysu, no ani jeden z tímov už neskóroval.

Skóre v sérii až na štyri výhry bolo 3:1 v prospech Metallurgu. "Barys" bol krôčik od vypadnutia z play off. Najbližší zápas odohrajú mužstvá v Magnitogorsku 9. marca.